Tenisová škola

TK Mohelnice nábor 2023
Mateřská školka na Zámečku 2023
6057BCFB-5C20-4442-A5EB-FEA03A237824
EB0A0378-C43A-42F6-B0CB-126B51460A6C

>>> PŘIHLÁŠKA DO DĚTSKÉ TENISOVÉ ŠKOLY KLIKNĚTE ZDE <<<

NÁBOR DO TENISOVÉ ŠKOLY 2023/24

Máte-li zájem přihlásit Vaše dítě do tenisové školičky našeho klubu, obraťte se kdykoli na vedoucího trenéra dětské tenisové školy p. Lukáše Chalupu,
tel.: 603 967 042, nebo e-mailem: lchalupa106@gmail.com


Zkušební lekce probíhají každý týden v areálu TK Mohelnice, 1. máje 787, Mohelnice

Tenisová škola Mohelnice. Trénink tenisu od předškolních dětí až po závodní hráče. Pohybová průprava dětí, minitenis a babytenis. Hodiny tenisu pro dospělé. Trenéři s licencí Českého tenisového svazu. Trénovat lze u nás celoročně. Výuka v letní sezóně probíhá na 4 antukových kurtech. V zimě probíhá trénink v přetlakové hale na 2 kurtech s umělým povrchem. Také je důležité říct, že i když bude v létě špatné počasí (mrholení, déšť, silný vítr) tak máme k dispozici tenisovou halu, tzn. nemůže se stát, že bychom trénink zrušili.

Skupinový trénink:

Tento typ tréninku je vhodný pro všechny výkonnostní i věkové kategorie. Nejčastěji ho využíváme u dětí mezi 4 – 15 lety. Skupinový trénink slouží k rozvoji pohybových dovedností, techniky i herní taktiky. Je vhodný pro vytvoření přátelských vztahů pro další týmový klubový život.

Podmínky trénování v rámci tenisové školičky pro období letní sezóny 2023

Úhrada za skupinové tréninky (ve dvou či více hráčích na dvorci) probíhá úhrada před smluveným obdobím: a) začátek sezóny – konec června, b) začátek září – konec sezóny.

V případě neúčasti hráče na skupinovém tréninku se částka za promeškanou tréninkovou hodinu nevrací. Pokud bude neúčast ohlášena u příslušného trenéra (osobně či telefonicky) nejpozději 24 hodin před zahájením tréninkové hodiny, trenér se pokusí nalézt možnost náhrady, náhradní tréninkové hodiny však klub negarantuje. Nedojde-li k řádné omluvě, hráči bude zaúčtován podíl na tréninkové hodině v plné výši. Pouze v případě, že se hráč nebude moci z nepředpokládaných důvodů (nemoc apod.) účastnit smluveného tréninku 14 dní a déle, bude způsob náhrady řešen individuálně (např. formou náhradních hodin či vrácením příslušné částky).

>>> PŘIHLÁŠKA DO DĚTSKÉ TENISOVÉ ŠKOLY KLIKNĚTE ZDE <<<

Norway Timelapse
PlayPlay
Norway Timelapse
PlayPlay
Norway Timelapse
PlayPlay
Norway Timelapse
PlayPlay
previous arrow
next arrow
Norway Timelapse
Norway Timelapse
Norway Timelapse
Norway Timelapse
previous arrow
next arrow